/Files/images/gifki/line (284).gif

Комунальний заклад “Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 105 Харківської міської ради” – розташований в одному з найстаріших куточків Холодногірського району та був відкритий у серпні 1945 року. До революції це були землі крупного власника Попова. У 1922 році при управлінні південної залізниці був організований житлово- будівельний кооператив. З'явилися перші одноповерхові котеджі. У 1922 році виросло селище, яке робітники назвали Червоний Жовтень. Минали роки , виникла потреба в відкритті дитячого садка. Так було відкрито дитячий садок в післявоєнний тяжкий час . В садочку працював коллектив, який відповідав за збереження і роздачу хлібних карток.

Із поступовим розширенням селища зростала потреба і в місцях в дитячому садку. В березні 1965 року Ленінським РВО було прийнято рішення про реконструкцію дитячого садка: прибудоване приміщення групи, медичного кабінету, харчоблоку.

Зараз це заклад освіти нового типу, роботи якого є всебічний розвиток особистості дитини, забезпечення міцних знань і розвиток творчих здібностей дітей, зранку до вечора в ньому порядкує галаслива, жвава малеча. Педагогічний колектив садочка – це 4 творчих педагогів, серед яких є нагороджені нагрудним знаком «Відмінник освіти України» та знаком «Софії Русової».

Сьогодні в закладі нараховується 2 групи, у яких навчаються 46 дітей.

В останній час збільшилась кількість дітей, особливо раннього віку.

Тут оселилися маленькі хлопчики й дівчатка віком від 2 до 6 років. Білявенькі, чорнявенькі, спокійні, метушливі, меншенькі і більшенькі вже 78 років є господарями нашого садка. Вони радіють, малюють, міркують, граються, мріють та фантазують.

Наш заклад дошкільної освіти забезпечує умови для всебічного розвитку дитини, соціальну адаптацію та інтеграцію в оточуючому середовищі.

В закладі використовуються інноваційні методики у роботі педагогів :

- Розвиток творчої уяви у дітей (методика Л.Фесюкової)

- Здоров'язберігаючі технології (нетрадиційні підходи до завдань фізичного виховання дітей дошкільного віку( методика М.Єфименка)

- Технологія «Чудеса на піску»

- Розвиток творчої особистості за системою ТРВЗ – творчого розв’язання винахідницьких завдань.

Дуже важливо розвивати пальчики малечі. Існує безліч іграшок, які сприяють розвитку дрібної моторики рук. Але справжньою знахідкою та помічником у розвитку дитини є розвиваюча дошка – бізіборд. Заклад разом з батьками виготовив велику, сучасну іграшку своїми руками «Бізіборд».

Матеріально- технічне забезпечення закладу постійно оновлюється.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для якісної організації життєдіяльності дітей. Групи естетично оформлені, затишні, впорядковані меблями відповідно до віку дітей, відповідають гігієнічним та санітарним вимогам. Предметно - ігрове середовище сприяє всебічному розвитку вихованців та відповідає вимогам програми. Ігрові зони обладнані в достатній кількості навчальним та ігровим матеріалом.

Досвід і наполеглива праця педагогічного колективу закладу дають можливість досягти високих результатів у навчанні і вихованні підростаючого покоління.

Заклад неодноразово був переможцем в різних номінаціях, зокрема «Пасхальні візерунки», група № 2 старшого дошкільного віку посіла II почесне місце у конкурсі «Скажи «Дякую Рятівнику», «Харків пам'ятає. Чорнобиль – 35», Золота відзнака "Спорт заради розвитку" та інші.

У 2020 році заклад відзначив свій ювілей 75 років. Переступивши поріг дитячого садочку, присутні опинилися не просто на святі Дня народження, а на справжній піратській вечірці та разом із маленькими бешкетниками долучилися до пошуків омріяних скарбів.

Справжньою гордістю закладу є співпраця закладу з батьками, які активно приймають участь в різних майстер класах: «Новорічні прикраси», «Квіти для матусі», «Ляльки-мотанки», «Прикраси до Великодніх свят», тощо.

Колектив, на чолі з завідувачем Ністоріка Ганною Сергіївною намагається створити найкращі умови для малят відповідно до вимог сьогодення, поліпшити якість дошкільної освіти.

/Files/images/IMG_20200122_104235.jpg

/Files/images/укр.мова.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 1099

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.