/Files/images/gifki/line (58).gif

Ми піклуємося про ваших дітей, виховуємо та навчаємо їх.

Вихователі:

Метою роботи колективу є забезпечення цілісного розвитку дитини, розвиток її творчої спрямованості, розкриття потенційних можливостей та визнанні унікальності ролі дошкільного дитинства в становленні особистості.

Вихователь - педагог що безпосередньо відповідає за життя і здоров'я ввірених йому дітей. Проте вихователь не просто "доглядає" за малюками, а планує й проводить зайняття, ігри, прогулянки і розваги відповідно до віку дітей. Вихователь створює умови в групі для успішної реалізації внутрішнього миру кожної дитини. Спільно з музичним керівником готує свята, розважальні та спортивні розваги, керує роботою помічника вихователя.

Крім того, вихователь веде роботу з батьками з питань виховання дітей в сім'ї, залучає їх до активної співпраці з дитячим закладом. Погоджує з батьками профілактичні щеплення дітей, що плануються в дошкільній установі.
Якщо дитячий сад повністю укомплектований педагогічними кадрами, в кожній групі працює по два вихователя, які працюють в тісній співпраці один з одним. У вихователя шестигодинний робочий день, тому перша зміна починається рано вранці - в 7.00 до 13.00, друга починається в 13.00, а закінчується в 19.00

Має вищу освіту. Стаж роботи 2 роки.

Аулова Наталія Володимирівна

Має вищу_освіту. Стаж роботи - 4 роки

Ал- Арджаві Людмила Володимирівна

/Files/images/FB_IMG_1534067124177 (1).jpg

Має повну вищу освіту. Стаж роботи 3 роки.

Кротова Віталія Віталіївна

Має неповну вищу освіту.. Стаж робти - 3 місяці

Старша медична сестра:

Медичними питаннями в дитячому садку займаються старша медична сестра. Старша медична сестра контролює санітарно-епідемічний режим в дитячому садку, а також стежить за дотриманням режиму дня, харчуванням дітей, правильним проведенням ранкової гімнастики, фізкультурного заняття і прогулянок. Організовує заходи по гартуванню дітей і бере участь в організації оздоровчих заходів. Веде щоденний облік дітей, відсутніх по хворобі, ізолює хворих дітей. Крім того, старша медсестра готує дітей до лікарських оглядів і сама бере участь в них, проводить зважування, антропометричні виміри дітей, здійснює профілактичні щеплення і виконує призначення лікаря. Старша медична сестра також складає і розкладає щоденне меню і стежить за якістю приготування їжі. Вона щодня робить пробу готових страв і закладає її на зберігання відповідно до вимог СЭС. Стежить за виконанням графіку отримання їжі групами і проводить щоденний обхід груп, перевіряючи організацію харчування в групах.

Іванова Ірина Віталіївна

/Files/images/DSC_0082.JPG

Має вищу освіту.

Музичний керівник

Гладка Наталія Михайлівна

Музичний керівник відповідає за музичне виховання. Організовує і проводить музичні заняття, літературно-музичні ранки, вечори. Виявляє музично обдарованих дітей і займається з ними індивідуально і в групі. Бере участь в проведенні ранкової гімнастики, фізичних занять і розваг, забезпечує музичний супровід організованих ігор дітей у 2-ій половині дня, проводить музично-дидактичні ігри, театралізовані вистави, ігри – драматизаці/Files/photogallery/8704/М-2.jpg

Помічники вихователя:

Шеденко Ольга Олександрівна

Гаража Тетяна Анатоліївна

Помічник вихователя допомагає вихователеві в організації виховно-освітнього процесу, і разом з вихователем відповідає за життя і здоров'я вихованців. Помічник вихователя приносить з кухні їжу і допомагає в роздачі, потім прибирає і миє посуд, готує воду для умивання дітей, для полоскання рота; у старших групах організовує сервіровку дитячих столів. Допомагає вихователеві виводити дітей на прогулянку і заводити їх в групу, роздягати малюків перед тихою годиною і одягати після неї. Готує усе необхідне для проведення гартувальних і гігієнічних процедур, бере участь в організації занятть.

Також помічник вихователя відповідає за чистоту в приміщеннях; двічі в день проводить вологе прибирання в групі. Відповідно до вимог СЕС проводить санітарну обробку посуду, іграшок. Стежить за чистотою рушників, міняє їх у міру забруднення, допомагає вихователеві в проведенні гігієнічних процедур з дітьми. Один раз в 10 днів проводить зміну постільної білизни.

Завідувач господарством:

Романова Олена Володимирівна

Освіта середня спеціальна. Стаж роботи 20 років.

Кухар:

Харчування дітей здійснюється відповідно до норм ,затверджених постановою КМУ від 22.11.2005року №1591 " Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах"

Костенко Тетяна Володимирівна

/Files/images/foto/Костенко.JPG

Освіта середня спеціальна. Стаж роботи 15 років.