Правила прийому до закладу освіти

З вересня 2013 року запроваджено електронну реєстрацію дітей до закладу дошкільної освіти.Нова система дозволяє батькам реєструвати дитину через інтернет та забезпечує можливість відстежувати рух електронної черги.

Внесення до Реєстру відомостей про дітей здійснюється на сайті "Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади" батьками або особами, які їх замінюють, чи реєстратором (за зверненням батьків обо осіб, які їх замінюють), який заповнює заявку в присутності заявника за встановленою формою.

Відповідно до Положення про електронну реєстрацію дітей для прийому в дошкільні заклади освіти м.Харкова заявником мають бути надані напступні відомості (в тому числі персональні дані, які надаються заявником з дотримання вимог законодавства України.

Про дитину:

Прізвище, ім,я, по батькові.

Дата народження.

Дошкільний навчальний заклад, який обрали батьки або особи, які їх замінюють.

Бажаний рік для зарахування дитини до ЗДО.

Адреса проживання.

Серія, номер свідоцтва про народження, дата видачі свідоцтва.

Інформація про наявність встановлениях пільг.

Про батьків:

Прізвище, ім,я по батькові батьків або осіб, які їх замінюють.

Адреса зареєстрованого місця постійного проживання.

Контактні данні (телефон, електронна адреса)

Занесення відомостей у заявку здійснюється виключно державною мовою (як написано у відповідних документах: свідоцтві про народження, довідці про пільги тощо). Заявник несе персональну відповідальність за достовірність відомостей, наданих в реєстраційній заявці.

Заявник має можливість обрати лише один заклад дошкільної освіти для реєстрації своєї дитини. Якщо заявлена дитина вже зареєстрована в Реєстрі - відмова у реєстрації надається заявнику автоматично.ї

/Files/images/foto/Фото0421.jpg

ПІДГОТОВКА ДИТИНИ ДО САДКА

Налаштуйтеся на те, що процес підготовки триватиме не один тиждень. Перш за все слід створити вдома умови, схожі на ті, що будуть у садку. Наприклад, малюк звик в обід їсти лише першу страву. Отож друга страва, запропонована нянечкою, його здивує. І найімовірніше він від неї відмовиться. Тож потрібно почати подавати на стіл повноцінний обід, а на підвечірок давати щось менш калорійне, наприклад, кефір з булочкою чи компот з печивом.

Дитині значно легше буде пристосуватися до умов суспільного виховання, якщо в сім'ї вона оволодіє елементарними навичками самостійності. Іноді, прагнучи зекономити час, батьки поспішають самі вдягнути, нагодувати дитину, чим стримують формування в неї необхідних умінь. Такі діти, звикнувши до надмірної опіки, в садку почуватимуться безпорадними і самотніми.

На момент вступу до дитячого садка потрібно, щоб дитина вміла самостійно мити руки, брати активну участь у роздяганні, складати одяг. Дуже важливо навчити малюка гратися. Спостереження свідчать, що діти, які тривало, не відволікаючись, граються іграшками, рідше згадують про розлуку з рідними і легше звикають до нового оточення.

Під час прогулянок з дитиною, щоб зацікавити її дитячим садком і викликати бажання ходити туди, покажіть їй будівлю дошкільного закладу, ігрові майданчики, разом поспостерігайте за грою дітей, розкажіть про їхнє життя у садку.